AAA Logo Software 2009

AAA Logo Software 2009 je specializovaný program pro snadnou tvorbu profesionálních grafických log. Program nabízí již v Trial verzi více než 100 zajímavých šablon a přes 2.000 dalších grafických prvků, které významně usnadňují tvorbu log. K dispozici jsou také všechny základní grafické nástroje a funkce.  Výhodou je, že program AAA Logo Software 2009 uživatele intuitivně vede procesem tvorby loga tak, že to hned napoprvé zvládne i naprostý laik.

1) na úvodní obrazovce programu AAA Logo Software 2009 si stačí vybrat jeden z mnoha stylů logotypů a kliknout na „Next Page“, nebo přímo na vybrané logo:

AAA Logo 2009

2) otevře se nám pracovní plocha, kde si lze logo jakkoliv barevně upravovat, přidávat do něj různé předpřipravené grafické symboly, ikonky a těm měnit barvu, přidávat přechody mezi barvami, stíny a pod.:

AAA Logo 2009

3) samozřejmě si můžete vložit i svůj vlastní text s libovolným typem fontu a s vámi zvolenou barvou, velkou výhodou je to, že veškeré úpravy okamžitě vidíte na pracovní ploše a můžete např. posoudit, nakolik jste se zvoleným fontem trefili vzhledem k použité grafice:


AAA Logo 2009

4) jelikož většině uživatelů stačí si vytvořit jedno logo, nedovolil autor v této Trial verzi možnost exportu loga pro tisk či do obrázku použitelného na webovou stránku, ale zobrazí vám výzvu k zakoupení si plné verze:

AAA Logo 2009

5) jestli jste si v Trial verzi pracně a dlouze vytvářeli logo, můžete si pracovní verzi uložit ve speciálním formátu *.al8, který si po zakoupení plné verze můžete otevřít a pracovat s ním dál:

AAA Logo 2009

Využití programu AAA Logo Software 2009:

  • profesionální grafik: nepotřebuje
  • zdatný uživatel PC: využije, ale nepotěší jej cena
  • živnostník, vytvářející loga na zakázku: jestli nemá dostatek vlastní fantazie, času a potřebné nástroje, určitě jej program AAA Logo Software 2009 potěší a vyplatí se mu
  • začátečník na PC: program je např. pro majitele menší firmy či autora webové stránky vynikající, ale musí si spočítat, zda místo koupení si plné verze tohoto programu není vhodnější využít služeb profesionálního grafika

Číslo verze: 3.0

Podporované jazyky: Angličtina

Operační systémy: Vista-32, Win XP, Win 2000, Win 2003

Web programu: www.aaa-logo.com

Autor: SWGSoft Inc.

Licence: Trial (plná verze stojí 49 EUR, obsahuje 500 zajímavých šablon a přes 8.500 dalších grafických prvků)

Download: www.aaa-logo.com

Velikost: 6,85 MB

2 komentáře u „AAA Logo Software 2009“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..